PAQ65D485033/V
5S-PAQ65D485033/V
PAQ65D485033/V
DC/DC CONVERTER 5V 3.3V 65W
Product Description
Packaging:Bulk
Series:PAQ65D
Type:Isolated Module
Voltage - Input (Min):36V
Voltage - Input (Max):76V
Voltage - Output 1:5V
Voltage - Output 2:3.3V
Voltage - Output 3:-
Voltage - Output 4:-
Current - Output (Max):"13A, 16A"
Power (Watts):65W
Voltage - Isolation:1.5kV (1500V)