Home All Products Power Supplies - Board Mount DC DC ConvertersTDK-Lambda Americas Inc. PAQ50S485/PV
PAQ50S485/PV
5S-PAQ50S485/PV
PAQ50S485/PV
DC/DC CONVERTER 5V 50W
Type:Isolated Module
Voltage - Input (Min):36V
Voltage - Input (Max):76V
Voltage - Output 1:5V
Voltage - Output 4:-
Current - Output (Max):10A
Power (Watts):50W
Voltage - Isolation:1.5kV (1500V)