Home All Products Power Supplies - Board Mount DC DC ConvertersTDK-Lambda Americas Inc. PAQ50S483R3
PAQ50S483R3
5S-PAQ50S483R3
PAQ50S483R3
DC/DC CONVERTER 3.3V 40W
Type:Isolated Module
Voltage - Input (Min):36V
Voltage - Input (Max):76V
Voltage - Output 1:3.3V
Voltage - Output 4:-
Current - Output (Max):12A
Power (Watts):40W
Voltage - Isolation:1.5kV (1500V)