PAQ50S482R5/PV
5S-PAQ50S482R5/PV
PAQ50S482R5/PV
DC/DC CONVERTER 2.5V 30W
Type:Isolated Module
Voltage - Input (Min):36V
Voltage - Input (Max):76V
Voltage - Output 1:2.5V
Voltage - Output 4:-
Current - Output (Max):12A
Power (Watts):30W
Voltage - Isolation:1.5kV (1500V)