DC DC ConvertersTDK-Lambda Americas Inc. PAQ50S482R5/P
PAQ50S482R5/P
5S-PAQ50S482R5/P
PAQ50S482R5/P
DC/DC CONVERTER 2.5V 30W
| Type: | Isolated Module |
| Voltage - Input (Min): | 36V |
| Voltage - Input (Max): | 76V |
| Voltage - Output 1: | 2.5V |
| Voltage - Output 4: | - |
| Current - Output (Max): | 12A |
| Power (Watts): | 30W |
| Voltage - Isolation: | 1.5kV (1500V) |