PAQ50S481R8/V
5S-PAQ50S481R8/V
PAQ50S481R8/V
DC/DC CONVERTER 1.8V 22W
Product Description
Packaging:Bulk
Series:PAQ50
Type:Isolated Module
Voltage - Input (Min):36V
Voltage - Input (Max):76V
Voltage - Output 1:1.8V
Voltage - Output 2:-
Voltage - Output 3:-
Voltage - Output 4:-
Current - Output (Max):12A
Power (Watts):22W
Voltage - Isolation:1.5kV (1500V)