PAQ100S485/BV
5S-PAQ100S485/BV
PAQ100S485/BV
DC/DC CONVERTER 5V 100W
Type:Isolated Module
Voltage - Input (Min):36V
Voltage - Input (Max):76V
Voltage - Output 1:5V
Voltage - Output 4:-
Current - Output (Max):20A
Power (Watts):100W
Voltage - Isolation:1.5kV (1500V)