PAQ100S483R3/BP
5S-PAQ100S483R3/BP
PAQ100S483R3/BP
DC/DC CONVERTER 3.3V 83W
Type:Isolated Module
Voltage - Input (Min):36V
Voltage - Input (Max):76V
Voltage - Output 1:3.3V
Voltage - Output 4:-
Current - Output (Max):25A
Power (Watts):83W
Voltage - Isolation:1.5kV (1500V)