PAQ100S482R5/BV
5S-PAQ100S482R5/BV
PAQ100S482R5/BV
DC/DC CONVERTER 2.5V 63W
Type:Isolated Module
Voltage - Input (Min):36V
Voltage - Input (Max):76V
Voltage - Output 1:2.5V
Voltage - Output 4:-
Current - Output (Max):25A
Power (Watts):63W
Voltage - Isolation:1.5kV (1500V)