PAQ100S481R2/BV
5S-PAQ100S481R2/BV
PAQ100S481R2/BV
DC/DC CONVERTER 1.2V 30W
Product Description
Packaging:Bulk
Series:PAQ100
Type:Isolated Module
Voltage - Input (Min):36V
Voltage - Input (Max):76V
Voltage - Output 1:1.2V
Voltage - Output 2:-
Voltage - Output 3:-
Voltage - Output 4:-
Current - Output (Max):25A
Power (Watts):30W
Voltage - Isolation:1.5kV (1500V)