PAH350S2428/PT
5S-PAH350S2428/PT
PAH350S2428/PT
CONVERT DC-DC 28V 350W 12.5A
Product Description
Packaging:Bulk
Series:PAH350
Type:Isolated Module
Voltage - Input (Min):18V
Voltage - Input (Max):36V
Voltage - Output 1:28V
Voltage - Output 2:-
Voltage - Output 3:-
Voltage - Output 4:-
Current - Output (Max):12.5A
Power (Watts):350W
Voltage - Isolation:1.5kV (1500V)