PAH200H482R5/V
5S-PAH200H482R5/V
PAH200H482R5/V
CONVERT DC-DC 2.5V 70A 175W
Product Description
Packaging:Bulk
Series:PAH200H
Type:Isolated Module
Voltage - Input (Min):36V
Voltage - Input (Max):76V
Voltage - Output 1:2.5V
Voltage - Output 2:-
Voltage - Output 3:-
Voltage - Output 4:-
Current - Output (Max):70A
Power (Watts):200W
Voltage - Isolation:1.5kV (1500V)