PAH200H481R8/BP
5S-PAH200H481R8/BP
PAH200H481R8/BP
CONVERT DC-DC 1.8V 70A 126W
Type:Isolated Module
Voltage - Input (Min):36V
Voltage - Input (Max):76V
Voltage - Output 1:1.8V
Voltage - Output 4:-
Current - Output (Max):70A
Power (Watts):200W
Voltage - Isolation:1.5kV (1500V)