PAH200H481R5/BP
5S-PAH200H481R5/BP
PAH200H481R5/BP
CONVERT DC-DC 1.5V 70A 105W
Product Description
Packaging:Bulk
Series:PAH200H
Type:Isolated Module
Voltage - Input (Min):36V
Voltage - Input (Max):76V
Voltage - Output 1:1.5V
Voltage - Output 2:-
Voltage - Output 3:-
Voltage - Output 4:-
Current - Output (Max):70A
Power (Watts):200W
Voltage - Isolation:1.5kV (1500V)