NSR050A0X432Z
5S-NSR050A0X432Z
NSR050A0X432Z
DC/DC CONVERT 0.6-2V 50A 100W
Product Description
| Packaging: | Tray |
| Series: | Naos Raptor |
| Type: | Non-Isolated PoL Module |
| Voltage - Input (Min): | 5V |
| Voltage - Input (Max): | 14V |
| Voltage - Output 1: | 0.6 ~ 2 V |
| Voltage - Output 2: | - |
| Voltage - Output 3: | - |
| Voltage - Output 4: | - |
| Current - Output (Max): | 50A |
| Power (Watts): | 100W |