NE12S0A0V10PNFA
5S-NE12S0A0V10PNFA
NE12S0A0V10PNFA
POWER MODULE POL 10A
Product Description
| Packaging: | Tray |
| Series: | Delphi NE |
| Type: | Non-Isolated PoL Module |
| Voltage - Input (Min): | 3V |
| Voltage - Input (Max): | 13.8V |
| Voltage - Output 1: | 0.6 ~ 5.1 V |
| Voltage - Output 2: | - |
| Voltage - Output 3: | - |
| Voltage - Output 4: | - |
| Current - Output (Max): | 10A |
| Power (Watts): | 50W |