NC12S0A0V40PNFA
5S-NC12S0A0V40PNFA
NC12S0A0V40PNFA
CONV DC/DC 12VIN 4A ADJ OUT
Product Description
| Packaging: | Bulk |
| Series: | Delphi NC40 |
| Type: | Non-Isolated PoL Module |
| Voltage - Input (Min): | 10.2V |
| Voltage - Input (Max): | 13.8V |
| Voltage - Output 1: | 0.9 ~ 5 V |
| Voltage - Output 2: | - |
| Voltage - Output 3: | - |
| Voltage - Output 4: | - |
| Current - Output (Max): | 40A |
| Power (Watts): | 200W |