LTM8047MPY
5S-LTM8047MPY
LTM8047MPY
DC/DC CONVERTER 2.5-12V 440MA
In stock
L/C, T/T, Western Union, Paypal
Shipping Immediately ASAP
Product Description
| Packaging: | Tray |
| Series: | |ìModule? |
| Type: | Isolated Module |
| Voltage - Input (Min): | 3.1V |
| Voltage - Input (Max): | 32V |
| Voltage - Output 1: | 2.5 ~ 12 V |
| Voltage - Output 2: | - |
| Voltage - Output 3: | - |
| Voltage - Output 4: | - |
| Current - Output (Max): | 440mA |
| Power (Watts): | - |
| Voltage - Isolation: | 725V |
| Applications: | ITE (Commercial) |
| Features: | UVLO |
| Operating Temperature: | -55??C ~ 125??C |
Related special
-
- LX60-20S
- Hirose
- CONN RCPT 20P 0.02 GOLD SMD R/A
- In stock
-
- LDS7000NQGI8
- IDT
- Integrated Device Technology Inc
- In stock
-
- LDS7000NQGI
- IDT
- Integrated Device Technology Inc
- In stock
-
- LM1815MX
- Texas Instruments
- IC AMP ADAPTIV VAR SENSOR 14SOIC
- In stock
-
- LM9044V
- Texas Instruments
- IC SENSOR DUAL INTER AMP 20-PLCC
- In stock
-
- LM1815N
- Texas Instruments
- IC AMP ADAPTIVE SENSOR 14-DIP
- In stock
-
- LM9044VX
- Texas Instruments
- IC AMP SENSOR INTERFACE 20-PLCC
- In stock
-
- LM9040MX
- Texas Instruments
- IC AMP DUAL SENSR INTERFC 14SOIC
- In stock
-
- LM9040M/NOPB
- Texas Instruments
- IC SENSOR DUAL INTER AMP 14-SOIC
- In stock
-
- LX7730MFQ-EV
- Microsemi Corporation
- IC TELE CONTR 64 CHAN 132CQFP
- In stock
-
- LX7730MFQ-EQ
- Microsemi Corporation
- IC TELE CONTR 64 CHAN 132CQFP
- In stock
-
- LX7730-ES
- Microsemi Corporation
- IC TELE CONTR 64 CHAN 132CQFP
- In stock
-
- LT1025CS8#TRPBF
- Linear Technology
- IC COMPENSATR THERM MCRPWR 8SOIC
- In stock
-
- LTKA00CN8#PBF-ND
- LTKA00CN8#PBF
- Linear Technology
- In stock
-
- LTKA01CN8#PBF-ND
- LTKA01CN8#PBF
- Linear Technology
- In stock
Online Quote Request Form
Pricing (USD)
Unit Price
-
Product Successfully Added To The Inquiry Cart!
Continue Inquiry
Checkout Inquiry Now
Current Total Of 10 Products In You Inquiry Cart
Recommend Products













