LMZ14201HTZE/NOPB
5S-LMZ14201HTZE/NOPB
LMZ14201HTZE/NOPB
IC BUCK SYNC ADJ 1A TO-PMOD-7
Product Description
| Packaging: | Tray |
| Series: | SIMPLE SWITCHER? |
| Type: | Non-Isolated PoL Module |
| Voltage - Input (Min): | 6V |
| Voltage - Input (Max): | 42V |
| Voltage - Output 1: | 5 ~ 30 V |
| Voltage - Output 2: | - |
| Voltage - Output 3: | - |
| Voltage - Output 4: | - |
| Current - Output (Max): | 1A |