KNW020A0F641-88Z
5S-KNW020A0F641-88Z
KNW020A0F641-88Z
DC/DC CONVERTER 3.3V 20A 66W
Product Description
Packaging:Tray
Series:KNW020
Type:Isolated Module
Voltage - Input (Min):36V
Voltage - Input (Max):75V
Voltage - Output 1:3.3V
Voltage - Output 2:-
Voltage - Output 3:-
Voltage - Output 4:-
Current - Output (Max):20A
Power (Watts):66W
Voltage - Isolation:2.25kV (2250V)