KNW013A0A841-88Z
5S-KNW013A0A841-88Z
KNW013A0A841-88Z
DC/DC CONVERTER 5V 13A 65W
Product Description
Packaging:Tray
Series:KNW013
Type:Isolated Module
Voltage - Input (Min):36V
Voltage - Input (Max):75V
Voltage - Output 1:5V
Voltage - Output 2:-
Voltage - Output 3:-
Voltage - Output 4:-
Current - Output (Max):13A
Power (Watts):65W
Voltage - Isolation:2.25kV (2250V)