JCM2048D15
5S-JCM2048D15
JCM2048D15
DC/DC CONVERTER +/-15V 20W
Product Description
Packaging:Tube
Series:JCM
Type:Isolated Module
Voltage - Input (Min):36V
Voltage - Input (Max):75V
Voltage - Output 1:15V
Voltage - Output 2:-15V
Voltage - Output 3:-
Voltage - Output 4:-
Current - Output (Max):"667mA, 667mA"
Power (Watts):20W
Voltage - Isolation:1.6kV (1600V)