JCM1524S15
5S-JCM1524S15
JCM1524S15
DC/DC CONVERTER 15V 15W
Product Description
| Packaging: | Tube |
| Series: | JCM |
| Type: | Isolated Module |
| Voltage - Input (Min): | 18V |
| Voltage - Input (Max): | 36V |
| Voltage - Output 1: | 15V |
| Voltage - Output 2: | - |
| Voltage - Output 3: | - |
| Voltage - Output 4: | - |
| Current - Output (Max): | 1A |
| Power (Watts): | 15W |
| Voltage - Isolation: | 1.6kV (1600V) |