JCJ0824D15
5S-JCJ0824D15
JCJ0824D15
DC/DC CONVERTER +/-15V 8W
Product Description
| Packaging: | Tube |
| Series: | JCJ |
| Type: | Isolated Module |
| Voltage - Input (Min): | 18V |
| Voltage - Input (Max): | 36V |
| Voltage - Output 1: | 15V |
| Voltage - Output 2: | -15V |
| Voltage - Output 3: | - |
| Voltage - Output 4: | - |
| Current - Output (Max): | "265mA, 265mA" |
| Power (Watts): | 8W |
| Voltage - Isolation: | 1.5kV (1500V) |