JAHW075Y1
5S-JAHW075Y1
JAHW075Y1
CONVERTER DC/DC 1.8V 27W OUT
Product Description
| Packaging: | Bulk |
| Series: | JAHW |
| Type: | Isolated Module |
| Voltage - Input (Min): | 36V |
| Voltage - Input (Max): | 75V |
| Voltage - Output 1: | 1.8V |
| Voltage - Output 2: | - |
| Voltage - Output 3: | - |
| Voltage - Output 4: | - |
| Current - Output (Max): | 15A |
| Power (Watts): | 27W |
| Voltage - Isolation: | 1.5kV (1500V) |