DC DC ConvertersArtesyn Embedded Technologies IBC15-24S12ENJ
IBC15-24S12ENJ
5S-IBC15-24S12ENJ
IBC15-24S12ENJ
DC/DC CONVERTER 12V 180W
Product Description
| Packaging: | Bulk |
| Series: | - |
| Type: | Isolated Module |
| Voltage - Input (Min): | 18V |
| Voltage - Input (Max): | 30V |
| Voltage - Output 1: | 12V |
| Voltage - Output 2: | - |
| Voltage - Output 3: | - |
| Voltage - Output 4: | - |
| Current - Output (Max): | 15A |
| Power (Watts): | 180W |