HKS48T30120-NCA0
5S-HKS48T30120-NCA0
HKS48T30120-NCA0
DC/DC CONVERTER 12V 384W
Product Description
| Packaging: | Bulk |
| Series: | HKS |
| Type: | Intermediate Bus Converter |
| Voltage - Input (Min): | 35V |
| Voltage - Input (Max): | 75V |
| Voltage - Output 1: | 12V |
| Voltage - Output 2: | - |
| Voltage - Output 3: | - |
| Voltage - Output 4: | - |
| Current - Output (Max): | 32A |
| Power (Watts): | 384W |
| Voltage - Isolation: | 2.121kV (2121V) |