HBS050ZE-ANT9
5S-HBS050ZE-ANT9
HBS050ZE-ANT9
DC/DC CONVERTER 3.3V 50W
| Type: | Isolated Module |
| Voltage - Input (Min): | 34V |
| Voltage - Input (Max): | 75V |
| Voltage - Output 1: | 3.3V |
| Voltage - Output 4: | - |
| Current - Output (Max): | 15A |
| Power (Watts): | 50W |
| Voltage - Isolation: | 1.5kV (1500V) |