HBD060ZGE-AN
5S-HBD060ZGE-AN
HBD060ZGE-AN
DC/DC CONVERTER 5V 3.3V 60W
| Type: | Isolated Module |
| Voltage - Input (Min): | 34V |
| Voltage - Input (Max): | 75V |
| Voltage - Output 1: | 5V |
| Voltage - Output 2: | 3.3V |
| Voltage - Output 3: | - |
| Voltage - Output 4: | - |
| Current - Output (Max): | "12A, 15A" |
| Power (Watts): | 60W |
| Voltage - Isolation: | 1.5kV (1500V) |