HAS050YG-AN
5S-HAS050YG-AN
HAS050YG-AN
DC/DC CONVERTER 5V 50W
Product Description
Packaging:Bulk
Series:HAS
Type:Isolated Module
Voltage - Input (Min):18V
Voltage - Input (Max):36V
Voltage - Output 1:5V
Voltage - Output 2:-
Voltage - Output 3:-
Voltage - Output 4:-
Current - Output (Max):10A
Power (Watts):50W
Voltage - Isolation:1.5kV (1500V)