EQW025A0Y1
5S-EQW025A0Y1
EQW025A0Y1
CONVERTER DC/DC 1.8V 45W OUT T/H
Product Description
| Packaging: | Bulk |
| Series: | EQW025 |
| Type: | Isolated Module |
| Voltage - Input (Min): | 36V |
| Voltage - Input (Max): | 75V |
| Voltage - Output 1: | 1.8V |
| Voltage - Output 4: | - |
| Current - Output (Max): | 25A |
| Power (Watts): | 45W |
| Voltage - Isolation: | 1.5kV (1500V) |