EQW023A0G1
5S-EQW023A0G1
EQW023A0G1
CONVERTER DC/DC 2.5V 58W OUT T/H
Product Description
| Packaging: | Bulk |
| Series: | EQW023 |
| Type: | Isolated Module |
| Voltage - Input (Min): | 36V |
| Voltage - Input (Max): | 75V |
| Voltage - Output 1: | 2.5V |
| Voltage - Output 2: | - |
| Voltage - Output 3: | - |
| Voltage - Output 4: | - |
| Current - Output (Max): | 23A |
| Power (Watts): | 58W |
| Voltage - Isolation: | 1.5kV (1500V) |