E48SR1R225NRFA
5S-E48SR1R225NRFA
E48SR1R225NRFA
POWER MODULE DC/DC 8TH BRICK 1.2
Product Description
| Packaging: | Tray |
| Series: | Delphi E48SR |
| Type: | Isolated Module |
| Voltage - Input (Min): | 36V |
| Voltage - Input (Max): | 75V |
| Voltage - Output 1: | 1.2V |
| Voltage - Output 2: | - |
| Voltage - Output 3: | - |
| Voltage - Output 4: | - |
| Current - Output (Max): | 25A |
| Power (Watts): | 66W |
| Voltage - Isolation: | 1.5kV (1500V) |