E48SR12007NRFA
5S-E48SR12007NRFA
E48SR12007NRFA
MODULE DC/DC 8TH BRICK 12V 7A
Product Description
| Packaging: | Tray |
| Series: | Delphi E48SR |
| Type: | Isolated Module |
| Voltage - Input (Min): | 36V |
| Voltage - Input (Max): | 75V |
| Voltage - Output 1: | 12V |
| Voltage - Output 2: | - |
| Voltage - Output 3: | - |
| Voltage - Output 4: | - |
| Current - Output (Max): | 7A |
| Power (Watts): | 84W |
| Voltage - Isolation: | 2.25kV (2250V) |