CN50A2424
5S-CN50A2424
CN50A2424
DC/DC CONVERTER 24V 50W
Product Description
| Packaging: | Bulk |
| Series: | CN-A24 |
| Type: | Isolated Module |
| Voltage - Input (Min): | 14.4V |
| Voltage - Input (Max): | 36V |
| Voltage - Output 1: | 24V |
| Voltage - Output 2: | - |
| Voltage - Output 3: | - |
| Voltage - Output 4: | - |
| Current - Output (Max): | 2.1A |
| Power (Watts): | 50W |
| Voltage - Isolation: | 3kV (3000V) |