BXB75-48D05-3V3FL
5S-BXB75-48D05-3V3FL
BXB75-48D05-3V3FL
"CONVERTER DC/DC DUAL 5V,3.3V OUT"
Product Description
Packaging:Bulk
Series:BXB75
Type:Isolated Module
Voltage - Input (Min):36V
Voltage - Input (Max):75V
Voltage - Output 1:5V
Voltage - Output 2:3.3V
Voltage - Output 3:-
Voltage - Output 4:-
Current - Output (Max):"15A, 15A"
Power (Watts):75W
Voltage - Isolation:1.5kV (1500V)