AVD50-48S05P-6L
5S-AVD50-48S05P-6L
AVD50-48S05P-6L
DC/DC CONVERTER 5V 50W
Product Description
Packaging:Tray
Series:AVD50
Type:Isolated Module
Voltage - Input (Min):36V
Voltage - Input (Max):75V
Voltage - Output 1:5V
Voltage - Output 2:-
Voltage - Output 3:-
Voltage - Output 4:-
Current - Output (Max):10A
Power (Watts):50W