ATH030A0X3-P
5S-ATH030A0X3-P
ATH030A0X3-P
CONVER DC/DC 0.8 3.63V @ 30A SIP
Product Description
| Packaging: | Bulk |
| Series: | Austin MegaLynx? |
| Type: | Non-Isolated PoL Module |
| Voltage - Input (Min): | 4.5V |
| Voltage - Input (Max): | 5.5V |
| Voltage - Output 1: | 0.8 ~ 3.6 V |
| Voltage - Output 2: | - |
| Voltage - Output 3: | - |
| Voltage - Output 4: | - |
| Current - Output (Max): | 30A |
| Power (Watts): | 108W |