DC DC ConvertersArtesyn Embedded Technologies AK42A-048L-033D025SM
AK42A-048L-033D025SM
5S-AK42A-048L-033D025SM
AK42A-048L-033D025SM
CONV DC-DC 15W 48V 3.3/2.5V SMD
| Type: | Non-Isolated PoL Module |
| Voltage - Input (Min): | 36V |
| Voltage - Input (Max): | 75V |
| Voltage - Output 1: | 5V |
| Voltage - Output 2: | 3.3V |
| Voltage - Output 3: | - |
| Voltage - Output 4: | - |
| Current - Output (Max): | "4A, 4A" |
| Power (Watts): | 15W |