AIH50Y300N-NTL
5S-AIH50Y300N-NTL
AIH50Y300N-NTL
CONV DC/DC 250W 300VIN 50A NEG
Product Description
Packaging:Bulk
Series:AIH
Type:Non-Isolated PoL Module
Voltage - Input (Min):250V
Voltage - Input (Max):420V
Voltage - Output 1:1.8V
Voltage - Output 2:-
Voltage - Output 3:-
Voltage - Output 4:-
Current - Output (Max):50A
Power (Watts):250W