VSK-S20-5U
5S-VSK-S20-5U
VSK-S20-5U
CONV AC/DC 20W 5V 3.5A PCB
Product Description
| Series: | VSK-S20 |
| Type: | Enclosed |
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input: | 85 ~ 264 VAC |
| Voltage - Output 1: | 5V |
| Voltage - Output 4: | - |
| Current - Output (Max): | 3.5A |
| Power (Watts): | 20W |