VSK-S2-15U
5S-VSK-S2-15U
VSK-S2-15U
POWER SUPPLY SWITCHING 15V 2W
Product Description
| Series: | VSK-S2 |
| Type: | Enclosed |
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input: | 85 ~ 305 VAC |
| Voltage - Output 1: | 15V |
| Voltage - Output 4: | - |
| Current - Output (Max): | 133mA |
| Power (Watts): | 2W |