VSK-S15-15U
5S-VSK-S15-15U
VSK-S15-15U
CONV AC/DC 15W 15V 1.0A PCB
Product Description
| Series: | VSK-S15 |
| Type: | Enclosed |
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input: | 85 ~ 264 VAC |
| Voltage - Output 1: | 15V |
| Voltage - Output 4: | - |
| Current - Output (Max): | 1A |
| Power (Watts): | 15W |