VSK-S10-12UA
5S-VSK-S10-12UA
VSK-S10-12UA
CONV AC/DC 10W 12V 0.9A PCB
Product Description
| Series: | VSK-S10 |
| Type: | Enclosed |
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input: | 85 ~ 264 VAC |
| Voltage - Output 1: | 12V |
| Voltage - Output 2: | - |
| Voltage - Output 3: | - |
| Voltage - Output 4: | - |
| Current - Output (Max): | 900mA |
| Power (Watts): | 10W |