VCP15US12-E
5S-VCP15US12-E
VCP15US12-E
AC/DC CONVERTER 12V 15W
Product Description
| Series: | VCP |
| Type: | Enclosed |
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input: | 90 ~ 264 VAC |
| Voltage - Output 1: | 12V |
| Voltage - Output 2: | - |
| Voltage - Output 3: | - |
| Voltage - Output 4: | - |
| Current - Output (Max): | 1.25A |
| Power (Watts): | 15W |