RAC60-24SB
5S-RAC60-24SB
RAC60-24SB
CONV AC/DC 60W 24V OUT SNGL T/H
Product Description
| Series: | POWERLINE RAC60-B |
| Type: | Enclosed |
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input: | 85 V ~ 265 VAC |
| Voltage - Output 1: | 24V |
| Voltage - Output 4: | - |
| Current - Output (Max): | 2.5A |
| Power (Watts): | 60W |