RAC20-05SB
5S-RAC20-05SB
RAC20-05SB
CONV AC/DC 20W 5V OUT SNGL T/H
Product Description
| Series: | POWERLINE RAC20-B |
| Type: | Enclosed |
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input: | 90 ~ 264 VAC |
| Voltage - Output 1: | 5V |
| Voltage - Output 4: | - |
| Current - Output (Max): | 3.6A |
| Power (Watts): | 20W |