RAC10-24SB-E
5S-RAC10-24SB-E
RAC10-24SB-E
AC/DC CONVERTER 24V 10W
Product Description
| Series: | POWERLINE RAC10-B |
| Type: | Enclosed |
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input: | 90 ~ 264 VAC |
| Voltage - Output 1: | 24V |
| Voltage - Output 2: | - |
| Voltage - Output 3: | - |
| Voltage - Output 4: | - |
| Current - Output (Max): | 417mA |
| Power (Watts): | 10W |