RAC10-12DC/277
5S-RAC10-12DC/277
RAC10-12DC/277
AC/DC CONVERTER +/-12V 420MA
Product Description
| Series: | POWERLINE RAC10-C/277 |
| Type: | Enclosed |
| Number of Outputs: | 2 |
| Voltage - Input: | 80 ~ 305 VAC |
| Voltage - Output 1: | 12V |
| Voltage - Output 2: | -12V |
| Voltage - Output 3: | - |
| Voltage - Output 4: | - |
| Current - Output (Max): | 420mA |
| Power (Watts): | 420mA |
| Applications: | 10W |