RAC03-24SE/277
5S-RAC03-24SE/277
RAC03-24SE/277
AC/DC CONVERTER 24V 3W
Product Description
| Series: | POWERLINE RAC03-SE/277 |
| Type: | Enclosed |
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input: | 85 ~ 305 VAC |
| Voltage - Output 1: | 24V |
| Voltage - Output 4: | - |
| Current - Output (Max): | 125mA |
| Power (Watts): | 3W |